מרכז הלמידה בכפר הנוער מנוף

מרכז למידההמרכז פועל השעות שלאחר הלימודים הפורמליים בבה"ס ומעניק סיוע לחניכים באופן קבוצתי או פרטני בהכנת שיעורי בית, חידוד והבהרה של החומר הנלמד, שעות לימוד מתגברות לחניכים הזקוקים לשיעור פרטני ופרויקטים בתחומי הלמידה השונים הנלמדים בבה"ס.
הסיוע נעשה תוך תיאום עמדות עם המחנכים, המורים, צוות הייעוץ והסיוע של בית הספר וצוותי הפנימיות זאת מתוך רצון ליצור עבור החניך סגירת מעגל של כל המערכת ובכך להעניק עבורו את הלמידה המדויקת והמתאימה לו.

צוות מרכז הלמידה בכפר הנוער מנוף

צוות המרכז כולל רכזת, מורות חיילות, ש.ש ומתנדבים. כל אלה מקדישים שימת לב רבה לצרכים הלימודיים ותחומי העניין האישיים והחברתיים השונים של החניכים.
צוות מרכז הלמידה עסוק בפיתוח מרחב הדעת של החניכים ומקיים זאת באמצעות: ספריית עיון והשאלה - במרכז הלמידה ספריית עיון להשאלת ספרי קריאה והעשרה, עיתונים, מחשבים הכוללים אינטרנט וחדרי צפייה. כמו כן קיימות ערכות למידה שמטרתן להעסיק את החניכים ולהרחיב אופקים ויכולות למידה עצמית. במסגרת הפרויקטים של המרכז מתקיים חוג כתיבה יוצרת לחניכים ובכל הם מבטאים את עצמם באופן יצירתי.

למי מיועד מרכז הלמידה

מרכז הלמידה בכפר מיועד לכל החניכים השוהים בכפר הנוער מנוף. בין אם הם תלמידים טובים ובין אם קיימים קשיים לימודיים, חברתיים, הסתגלותיים ועוד. המרכז נותן מענה וסיוע לא רק בפן הלימודי דידקטי אלא גם בתחומים רבים נוספים ומטרתו העיקרית היא להרחיב אופקים ולתת לתלמידים מענה נוסף בגיבוש השתייכות חברתית נורמטיבית.

מטרת מרכז הלמידה

המרכז פועל בזיקה למטרת העל של כפר הנוער מנוף – סיוע בגיבוש השתייכות חברתית נורמטיבית תוך הבאת החניכים לעצמאות מרבית בכל שטחי החיים ובעיקר בתחומי הלמידה. בדרך זו החניכים לומדים לרכוש כישורי חיים.
מרכז הלמידה שואף להרחיב את פעילותיו במתן הסיוע האישי הנדרש לחניך במיומנות למידה וקריאה. במטרה לגוון את תהליכי הלמידה בתחומים השונים ובהקניית כלים לתקשורת אינטראקטיבית.הלמידה היא בקבוצות קטנות, ובדגש על הקניית מיומנויות למידה. לפרטים ולמידע נרחב אודות התוכנית של כפר הנוער מנוף אתם מוזמנים לפנות אלינו  בטלפון מספר: 04-9016111 או כתבו לנו דרך צור קשר