גרפיקה ממוחשבת, כפר הנוער מנוף

גרפיקה ממוחשבתפנימיית כפר מנוף בצפון מציעה מבחר מגוון של מגמות לבחירת החניכים במטרה שיוכלו למצות את יכולותיהם ולרכוש מקצוע לחיים המשלב עשייה מהנה ומקור פרנסה.

למי מיועדת מגמת גרפיקה?

הלימודים במגמה מוצעים לחניכים בעלי נטייה אמנותית המעוניינים לפתח טכניקות עיצוב שונות ולפתח את נטיית ליבם כמקצוע לחיים. במהלך הלימודים החניכים רוכשים מקצוע מבוקש תוך כדי התנסות מעשית בתוכנות גרפיות שונות ומתקדמות. אישור הלימודים במגמת גרפיקה יכול לפתוח דלתות בשוק העבודה במשרדי פרסום, עיצוב מוצרים, אתרים וכיו"ב.

מה כוללים הלימודים במגמה?

מגמת גרפיקה כוללת בתכנית הלימודים שלה את יסודות העיצוב המפרט את התהליך שעובר מוצר מהרעיון ועד להיותו מוצר מוגמר. במגמה מתנסים החניכים בעבודות גראפיות שונות בצורה מעשית על תוכנות גרפיקה המאפשרות השתלבות מהירה בשוק העבודה בתחומי העיצוב. המגמה מאפשרת לחניכים לפתח את החוש האומנותי על ידי ביצוע עבודות בפיסול, ציור, כדי שיוכלו לפתח סגנון עיצוב אישי ומקורי. כמו כן, הלימוד העיקרי נעשה בכיתות והעבודות בצוותים, כך שגם מבחינה חברתית החניכים משלבים יכולות חברתיות להתנהלותם בצוות.

מה התנאים לקבלת תעודת מעצב גרפי?

כחלק ממטלות התלמידים ולצורך עמידה בהצלחה בבחינות הגמר, החניכים מלווים בסיוע מהסגל הלימודי להכנת פרויקט הגמר בו מציגים החניכים תערוכה של עבודות אישיות מעשה ידיהם בכל נושא שיבחרו להתבטא. פרויקט הגמר הוא חלק מציק העבודות שיציגו עם השתלבותם בשוק העבודה. עמידה מלאה במטלות הלימודים מקנה לחניכים סיווג מקצועי, תעודה בגרות טכנולוגית סוג 1 של התמ"ת. 9 יחידות לימוד לבחירת מקצוע מורחב בבגרות טכנולוגית.החניכים הלומדים במגמה נהנים מלימודים בתחום שהם אוהבים ומסיווג מקצוע יוקרתי ומבוקש. מגמת גרפיקה המשלבת לימודי אמנות תיאורטיים ומעשיים מאפשרת לחניכים האוהבים את התחום להרחיב את יכולותיהם בהתמצאות ביישומי מחשב מתקדמים. למידע ופרטים התקשרו לטלפון: 04-9016111 או כתבו לנו דרך צור קשר