מגמת מנהל עסקי בכפר הנוער מנוף

מנהל עסקימגמת מנהל

מטרתה העיקרית של פנימיית מנוף היא לאפשר לחניכיה להשתלב בשוק התעסוקתי, כבר בסיום הלימודים בתחומים מבוקשים. מגמת מנהל חושפת את החניכים בפני מקצועות מתקדמים בתחום הכלכלה ומנהל העסק. לדוגמה: ניהול מערכות מידע, מחשבים, תקשורת, הנהלת חשבונות וכלכלה. החניכים נחשפים לידע רחב שישמש אותם בכל חברה עסקית באמצעות הכשרה לניהול מערכות משרדיות.

מה היא מגמת מנהל בפנימיית מנוף?

מגמת מנהל היא תכנית לימודים הכוללת פרויקטים אישיים לכל חניך. הלימוד נעשה בכיתת מחשבים באמצעות ליווי אישי של צוות המורים והחניכים נחשפים להיכרות עם תוכנות מחשב מגוונות המתאימות לדרישות גבוהות בביקוש עבודה. תכנית הלימודית פרטנית ומעמיקה. החניכים נהנים מהלימודים בכיתות המחשב ונרשמת למגמה הצלחה גבוהה. החניכים שיסיימו בהצטיינות יוכלו להשתלב בעבודות בכפר הנוער עצמו ביחידות שונות על ידי סיוע מנהלי והנחייה אישית של אנשי מקצוע.

איזו תעודה מקנה ההשתתפות במגמה?

סיום הלימודים במגמה ועמידה בדרישות המגמה מקנה לחניכים סיווג מקצועי מטעם משרד העבודה והרווחה, תעודה טכנולוגית מטעם משרד החינוך, ו 9 יחידות לימוד לבגרות במקצוע מורחב. כמו כן, החניכים מיישמים את הלימודים בעבודות צוות המקנים להם מיומנויות חברתיות המסייעות להם יכולת הסתגלות נוחה בשוק העבודה בצוותים בחייהם הבוגרים. מקצועות המנהל נדרשים בכל חברה עסקית כך שעם סיום הלימודים החניכים יוכלו להשתלב באופן מקצועי בחברות תעשייתיות וציבוריות.

מדוע אנשי מקצוע ממליצים על מגמת מנהל?

השתלבות ראשונית בחברה כמנהלן או ניהול משרד הוא קרש קפיצה בכל חברה להיחשף למגוון תפקידים שיכולים להתאים לכל עובד באופן אינדיווידואלי. מקצוע מנהלתי מאפשר חשיפה לשיקולים הכלכליים של חברה עסקית ומפתח חשיבה ממוקדת למטרות החברה. הנהלת חשבונות, ניהול יומנים, בניית מצגות ניהול מידע וכו' זהו ידע הנדרש בכל מקום וזה מה שהופך את מסיימי המגמה למבוקשים בשוק העבודה.

המגמה בסימן התפתחות

פנימיית מנוף וראשי מגמת מנהל מזמינים את המתלבטים להתייעץ בכל שאלה או בקשה בעניין ההצטרפות למגמת מנהל. הלימודים למגמת מנהל הם מבוקשים וצוות המורים ישמח לתת לכם תשובות ומענה מקצועי בכל הקשור ללימודי המגמה.מדיי שנה הצוות החינוכי מתאים את תכניות הלימודים לדרישות המקובלות בשוק ומפתחת כלים לימודיים חדשניים שיוכלו להקל על החניכים בלימודיהם. למידע ופרטים התקשרו לטלפון: 04-9016111 או כתבו לנו דרך צור קשר