מגמת עיצוב שיער

עיצוב שיערמגמת עיצוב שיער

כפר הנוער מנוף מאפשר לחניכיו לטפח את נטיית ליבם לגבי המקצוע שלהם לעתיד. בפנימייה מאמינים כי עיסוק בתחומים שאוהבים יניבו התמדה ועניין אשר בסופו של דבר יובילו להצלחה ויתרמו רבות לדימוי עצמי חיובי בחייהם כבוגרים. מגמת עיצוב שיער מכשירה את החניכים בתחום הספרות לביצוע מגוון פעולות כימיות הקשורות למראה השיער כמו צבע, פסים, גוונים, סלסול תמידי, פתיחת תלתלים, עיצוב תספורות ותסרוקות מגוונות. בין היתר, הלומדים במגמה נחשפים לעוד תחומים בלימודי הטיפוח והיופי כמו איפור מקצועי ומתנסים באפקטים שונים שיוצרים חומרי איפור.

מה הם התכנים הנלמדים במגמת עיצוב שיער?

הלימודים במגמה הם מעשיים ותיאורטיים. כדי להגיע לרמה מקצועית גבוהה במקצועות היופי, פנימיית מנוף בחרה להכשיר את החניכים הלומדים במגמה לרמה גבוהה של הבנה ומקצועיות בתחום. במסגרת הלימודים העיוניים במגמה החניכים רוכשים ידע ביסודות הכימיה והביולוגיה, אמנות ועיצוב, היגיינה ואסתטיקה וניהול עסק עצמאי. צוות הלימוד במגמה מלווה את החניכים להבנה מעמיקה בתחום במטרה שכשיעסקו בתחום כבוגרים יהיו מובילים.

מה מטרות המגמה?

המטרה העיקרית היא להקנות ללומדים במגמת עיצוב שיער את ההבנה הבסיסית והעקרונות שעליהם מבוססים מקצועות היופי. התלמידים נחשפים באופן מעשי ותיאורטי להשפעותיהם של תכשירים וחומרים כימיים שונים על העור ומפנימים את כללי הזהירות שיש לנקוט בשימוש בחומרים אלה. החניכים במגמה מפתחים מוטוריקה לטיפול נכון בלקוחות ובתפעול מכשירים המשמשים מכונים לעיצוב שיער ומספרות ברמות שונות. הלימודים במגמה מקנים כלים לעידוד קליטת חידושים אופנתיים ופיתוח מיומנויות של יחסי אנוש מועילים עם קהל הלקוחות לצורך עבודה וטיפוח בעסק עצמאי.

אילו תעודות הלימודים במגמה מקנים לחניכים?

עמידה בדרישות המגמה מקנה לחניכים בסיום הלימודים תעודת גמר סוג 1 של משרד התמ"ת בלימוד מקצועות היופי בדגש על עיצוב שיער כמו כן 5 יחידות לימוד לבגרות טכנולוגי. בסיום י"ב מגיעים מעצבי שיער חיצוניים אשר בוחנים אותם במיומנויותיהם בעיצוב שיער ובאיפור.המגמה מכשירה תלמידים בתחום עיצוב שיער, פעולות כימיות כגון: צבע, פסים, גוונים, סלסול תמידי, החלקת שיער, פתיחת תלתלים, עיצוב תספורות ותסרוקות מגוונות. לפרטים התקשרו לטלפון: 04-9016111 או כתבו לנו דרך צור קשר