מגמת קונדיטאות

מגמת קונדיטאותהמגמה לקונדיטאות בכפר הנוער מנוף מעוניינת להכשיר את הנוער אשר בחר ללמוד במגמה להשתלב בעבודה בבתי מלון ובמסעדות יוקרה. הלימודים מכוונים את התלמידים לנהל קונדיטוריות או מסעדות משלהם בעתיד. הלומדים במגמה נחשפים לתחום מאוד ממוקד במקצועות הבישול והאפייה בצורה מאוד מעמיקה. הלימודים הם לימודים מעשיים, כך שתוך כדי הלימוד כבר יוכלו התלמידים לעבוד בקונדיטוריות ובתי מלון כדי להביא לידי ביטוי את יכולותיהם הקולינריות.

מה הם התכנים הנלמדים במגמת קונדיטאות?

תכנית הלימודים במגמה היא פרטנית ומאפשרת התנסות במתכונים מסובכים ופשוטים. כל חניך מפתח את קצב הלימוד שלו להגיע לרמות קולינריות גבוהות. כאמור, הלימודים הם בעיקר מעשיים במטרה לפתח יכולות עיצוב וטכניקות שונות לעבודת קונדיטוריה. יחד עם זאת, תכנית הלימודים במגמה משלבת לימודים מעשיים במגוון נושאים קשורים כמו : מדעי התזונה, בריאות, היגיינה ואסתטיקה. כמו כן, התלמידים לומדים לפתח תפריטים שונים של קונדיטוריות ומסעדות במטרה להכשיר אותם לניהול עסק עצמאי בעתיד. מעבר ללימודים הקולינריים, הלימודים במגמה חושפים את התלמידים בה גם למיומנויות מחשב כמו תוכנות אופיס, וורד, אקסל, פאואר פוינט ושימוש נרחב באינטרנט.

מה מטרת המגמה לקונדיטאות?

פנימיית מנוף מעוניינת להקל על הלומדים במגמה בהשתלבותם התעסוקתית בחייהם כבוגרים. הלימודים מלווים על ידי צוות איכותי מקצועי ומיומן לעיסוק בקונדיטאות הנותן להם משובים בונים לעבודותיהם השונות ומפקח על רמת הקולינריה. ביטוי היכולות הקולינריות של התלמידים מעלה את דימויים העצמי ופיתוח הישגיות תוך כדי התמדה ועבודה קשה. פנימיית מנוף שמה לה למטרה לפתח בחניכים את היכולת לעבוד בצוות וכעצמאי כדי להקל את ההסתגלות לחייהם כבוגרים. הפנימייה שמה דגש נרחב על הקניית ערכים כמו כבוד לאדם ומשמעת עצמית.

אילו תעודות מקנה הלימוד במגמה?

עמידה בדרישות הלימוד במגמה מקנים לתלמידים סיווג מקצועי מטעם משרד העבודה, תעודה על לימודים טכנולוגיים של משרד החינוך ו 9 יחידות לימוד במקצוע מורחב. הלומדים במגמה זוכים להיבחן ולקבל תעודת גמר המעידה על לימודי קונדיטוריה נרחבים ברמה גבוהה, הפותחת להם שערים בפני בתי מלון יוקרתיים ומסעדות. שיעורי ההצלחה במגמה הם גבוהים והתוצאות מרשימות.המגמה לקונדיטאות בפנימיית מנוף מכשירה את הנוער אשר בחר ללמוד במגמה זו סיווג מקצועי מטעם משרד העבודה. לפרטים ולמידע נרחב צרו עמנו קשר, טלפון: 04-9016111 או כתבו לנו דרך צור קשר